Aktualności

Baśniobór. Klucze do Więzienia Demonów.

2013-01-16 15:58:41, komentarzy: 8

Uwaga!! Fani Baśnioboru!!

 

Informuję, że Baśniobór.Klucze do Więzienia Demonów. Ma się ukazać w maju 2013 roku!! Kendra odkryje nowe zdolności związane z Wróżkokrewnością, Seth znajdzie się w niebezpieczeństwie, Rodzeństwo pozna nowych przyjaciół, Patton Burgess udzieli kilku cennych rad... I czy zdrajcy będzie można zaufać w tak krytycznej sytuacji?

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Paprtot 22:40, 7 kwietnia 2014

  A więc tak:
  Agad zabrał artefakty, żeby je schować, ale pomyślał sobie, że są osoby, co bardziej będą ich strzegli - Sorensonowie. Zdjął z tych artefaktów brzemię kluczy do więzienia, uważając na to, żeby nie straciły dawnej mocy. Natomiast z innymi czarodziejami stworzył NOWE artefakty. Sfinks: nie spodobało mu się to, że zostało otworzone więzienie demonów nie na jego warunkach, więc obmyślił całą nową strategię. Był zwykły dzień w Żywym Mirażu, Sfinks nie był jeszcze Wiecznym. Znając rezerwat jak własną kieszeń Sfinks (posłusznie) zapytał się Agada czy może wyjść na świeże powietrze. Agad wiedząc, że nie ucieknie, pozwolił mu. Sfinks poszedł prosto do Zigguratowych ogrodów i stamtąd wziął żądlikulę. Reszta później XD.

  Odpowiedz
 • Winry 9:27, 27 marca 2013

  Ja tam zawsze najbardziej lubiłam zdrajców xD Z wyjątkiem Sfinksa xD Najpierw najbardziej lubiłam Vanessę, a potem Gavina xD Wciąż ich lubię!
  Już nie mogę się doczekać tej części!

  Odpowiedz
 • mistic 13:42, 23 marca 2013

  No jasne ten zdrajca to na eee 99%Vanessa

  Odpowiedz
 • Martyna 21:54, 6 marca 2013

  Ja bym bardzo chciala zebu Kendra poznała chlopaka podobnego do Gevina ,a ksiazka idealna

  Odpowiedz
 • Sasaasaas 20:57, 22 lutego 2013

  Ala
  ja myśle że to będzie Sfinks, tak wiem, głupota. Vanessie już zaufali, a Sfinks miałby ten sam problem co Vanessa, i nie dałby rady z demonami, a oni by mu zaufałli, i może byłby dobry? xD wiem, bzdura ;p

  Odpowiedz
 • julia :) 22:01, 10 lutego 2013

  no tylko w jakich tarapatach moze sie znalezc seth i kto jest tym zdrajcą i tez jaka nowa zdolnosc Kendry . uwielbiam basniobor i nie moge sie doczekac i ksiazki i jesli bedzie to filmu

  Odpowiedz
 • Godryk Gryffindor 17:22, 4 lutego 2013

  Nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • Ala 19:02, 25 stycznia 2013

  Czy ten zdrajca to Vanessa? (uwielbiam ją) Nie mogę się doczekać!!! Kocham Baśniobór

  Odpowiedz
Kreator www - przetestuj za darmo